SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Marzais Créations Diva Zobacz większe

Lampa stołowa Marzais Créations Diva

KOD: 250sdmarzaiscréationsdiva

ID: 117119

Rok produkcji2016
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJean Paul Marzais
ProducentMarzais Créations
Kraj pochodzeniaFrancja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Marzais Créations Diva

Lampa stołowa LED z tkaniny

Projektant: Jean Paul Marzais
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2016

Opis

Podstawa ze stali, czarny kabel elektryczny.
Ekran biały dyfuzor PMMA
Abażur: tkanina

Jean Paul Marzais

Jean Paul Marzais - zdjęcie projektantaJean-Paul Marzais twierdzi, że projekt jest wyrafinowany i trzeźwy. Jego kreacje zajmują przestrzeń, aby stworzyć obszar spokoju i spokoju, uczucie ciszy rozprzestrzenia się tam, gdzie prawda ożywa.
Jest zainteresowany stworzeniem nowego sposobu rozeznawania, w hojnym i bardzo drogim stylu. Kłamstwo dba zarówno o równowagę estetyczną swoich dzieł, jak o produkcję, którą śledzi z ciekawością, entuzjazmem i dokładnością. Używa rurek stalowych, które harmonijnie zestawia z naturalnym lub lakierowanym drewnem. Według niego jakość wykonania przedmiotu nadaje mu ponadczasową wartość.

Tagi

Marzais Creations, Jana Pawła Marzaisa; Diwa, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, lampa stołowa, Lampy stołowe w stylu współczesnym; Lampy stołowe z tkaniny, Lampy stołowe z oświetleniem bezpośrednim, Lampy stołowe LED

Napisz opinię

Lampa stołowa Marzais Créations Diva

Lampa stołowa Marzais Créations Diva

Podstawa ze stali, Kabel elektryczny w kolorze czarnym. Ekran z kloszem z PMMA w kolorze białym Abażur: tkanina

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek