SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Brillamenti Bumblebee Zobacz większe

Lampa podłogowa Brillamenti Bumblebee

KOD: 250sdMT.NN.020.OTA.FI

ID: 112532

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantEnrico Zanella
ProjektantAlessandro Moretto
ProducentBrillamenti
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 1771.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Brillamenti Bumblebee

Lampa podłogowa LED ze stali nierdzewnej

Projektant: Alessandro Moretto, Enrico Zanella
Rodzaj: Lampa podłogowa
Kod produktu: MT.NN.020.OTA.FI

Dane techniczne

450 x 350 x 1000 mm

Opis

Każda z tych lamp to unikatowe dzieło, rzemieślnicza kreacja wykonana ręcznie.
Natura jest źródłem inspiracji dla linii lamp Led o niepowtarzalnym i oryginalnym designie, idealnej dla tych, którzy kochają współczesne i harmonijne linie.
)Kształt przypomina gniazdo szerszeni, skonstruowany tak, aby stworzyć grę bezpośredniego i pośredniego światła oraz atrakcyjne efekty światłocieniowe.
Kunszt daje nowe życie prostemu i pozbawionemu kontekstu materiałowi: taśma ze stali nierdzewnej stosowana w przemyśle opakowania.
Bumblebee to udany przykład artystycznego oświetlenia Led.
Wisząca, umieszczona na stole lub na podłodze, ta lampa jest odpowiednia do zaspokojenia wielu potrzeb i bardzo dobrze pasuje do loftów i domów o minimalistycznym i nowoczesnym architektury.

Oprawa LED ze stali nierdzewnej do zawieszenia na suficie/wolnostojąca na stole/wolnostojąca na podłodze, z jednym źródłem światła LED.
Dostarczana jest z własnym kablem elektrycznym.
Do instalacji w pomieszczeniach. (cc c333) Specyficzne cechy poszczególnych wariantów można znaleźć w odpowiednich kartach katalogowych.

Wykończenie: STAL NIERDZEWNA SATYNOWANA - STAL NIERDZEWNA MALOWANA (RAL NA ZAMÓWIENIE)

Alessandro Moretto

Alessandro Moretto - zdjęcie projektantaAlessandro Moretto jest architektem szczególnie zainteresowanym wykorzystaniem prostych i szczerych materiałów, zinterpretowanych z kreatywnym zacięciem.

Enrico Zanella

Enrico Zanella - zdjęcie projektantaEnrico Zanella to rzemieślnik metalowy i twórca innowacyjnych procesów produkcyjnych do tworzenia niepowtarzalnych elementów.

Tagi

Brillamenti, Alessandro Moretto, Enrico Zanellę, Trzmiel, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Lampy podłogowe ze stali nierdzewnej, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe LED, Lampa Led rzemieślnicza, Ręcznie robiona lampa led; Zaprojektuj nowoczesną lampę podłogową; Lampa podłogowa Led, Lampa ledowa Inox, energooszczędna lampa Led

Napisz opinię

Lampa podłogowa Brillamenti Bumblebee

Lampa podłogowa Brillamenti Bumblebee

Każda z tych lamp to unikatowe dzieło, rzemieślnicza kreacja wykonana ręcznie. Natura jest źródłem inspiracji dla linii lamp Led o niepowtarzalnym i oryginalnym designie, idealnej dla tych, którzy kochają współczesne i harmonijne linie. Kształt przypomina gniazdo szerszeni, skonstruowany tak, aby stworzyć grę bezpośredniego i pośredniego światła oraz atrakcyjne efekty światłocieniowe. Rzemiosło nadaje nowe życie prostemu i pozbawionemu kontekstu materiałowi: taśmie ze stali nierdzewnej używanej w opakowaniach przemysłowych. Bumblebee to udany przykład artystycznego oświetlenia LED. Wiszący, umieszczony na stole lub na podłodze, ten lampa jest dostosowana do wielu potrzeb i bardzo dobrze pasuje do loftów i domów o minimalistycznej i nowoczesnej architekturze. Oprawa Led ze stali nierdzewnej do zawieszenia na suficie/wolnostojąca na stole/wolnostojąca na podłodze, z jedną diodą led źródło światła. Jest dostarczany z własnym kablem elektrycznym. Do montażu w pomieszczeniach. Specyficzne cechy poszczególnych wariantów można znaleźć w odpowiednich kartach katalogowych. Wykończenie: STAL NIERDZEWNA SZLIFOWANA - STAL NIERDZEWNA MALOWANA (NA ZAMÓWIENIE RAL)

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek