SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Rossini Illuminazione Bolshoi Zobacz większe

Lampa ścienna Rossini Illuminazione Bolshoi

KOD: 250sdBOL004

ID: 110338

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentRossini Illuminazione
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 102.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Rossini Illuminazione Bolshoi

Metalowa lampa ścienna

Rodzaj: Lampa ścienna
Kod produktu: BOL004

Opis

Lampa wisząca, ścienna, stołowa i podłogowa w sprawdzonym klasycznym stylu z nowoczesnymi liniami. Konstrukcja z matowego, lakierowanego na biało metalu. Proponowany żyrandol z sześcioma lub ośmioma ramionami, biały lakierowany łańcuszek z przeplotem, aby przezroczysty kabel pod napięciem. Wersja podłogowa ma strukturę z lakierowanego na biało metalu i klosz z bawełny dopasowanej do samogasnącego PVC.

Filmy

Tagi

Rossini Iluminacja, Bolszoj, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu klasycznym, Metalowe kinkiety, Pośrednie światło kinkiety, Kinkiety z ramieniem stałym, Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Rossini Illuminazione Bolshoi

Lampa ścienna Rossini Illuminazione Bolshoi

Lampa wisząca, ścienna, stołowa i podłogowa w sprawdzonym klasycznym stylu z nowoczesnymi liniami. Konstrukcja z matowego, lakierowanego na biało metalu. Proponowany żyrandol z sześcioma lub ośmioma ramionami, biały lakierowany łańcuszek z przeplotem, aby przezroczysty kabel pod napięciem. Wersja podłogowa ma konstrukcję z lakierowanego na biało metalu i klosz z bawełny dopasowanej do samogasnącego PVC.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek