SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Cerasa Torcia Zobacz większe

Lampa ścienna Cerasa Torcia

KOD: 250sdcerasatorcia

ID: 109515

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentCerasa
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Cerasa Torcia

Kinkiet do łazienki

Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

Torcia to lampa o wyrazistym designie, wyróżniającym się kształtem, wpasowująca się w otoczenie w typowo Transitional Style.

Filmy

Tagi

Cerasa, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, Kinkiety łazienkowe, Oświetlenie łazienkowe, lampa ścienna, kinkiet łazienkowy, Kinkiety w stylu współczesnym, Lampy ścienne z tkaniny, Kinkiety do łazienki, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Kinkiety z ramieniem stałym, Kinkiety łazienkowe w stylu współczesnym; Kinkiety łazienkowe z tkaniny

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Cerasa Torcia

Lampa ścienna Cerasa Torcia

Torcia to lampa o wyrazistym designie, wyróżniającym się kształtem, wpasowująca się w otoczenie w typowo Transitional Style.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek