SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Jean Perzel 1071 Zobacz większe

Lampa ścienna Jean Perzel 1071

KOD: 250sdjeanperzel1071

ID: 109318

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentJean Perzel
Kraj pochodzeniaFrancja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Jean Perzel 1071

Światło bezpośrednie z brązu kinkiet

Rodzaj: Lampa ścienna

Dane techniczne

ø 24x38x25 mm

Opis

1071- Brązowy kinkiet Direct light.

Kinkiety „Torch”. Filiżanka, miska lub szklanka tulipana osadzona na stożkowym trzonie z brązu. Kreacje o czystych kształtach nawiązujące do wspaniałych tradycyjnych świateł zdobiących zabytkowe rezydencje.
Dostępne różne wykończenia.
Działa z każdym typem żarówki.

Tagi

Jean Perzel, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Metalowe kinkiety, Brązowe kinkiety, Kinkiety Direct Light, Ręcznie robione kinkiety; Kinkiety

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Jean Perzel 1071

Lampa ścienna Jean Perzel 1071

1071 - kinkiet Direct light z brązu. Kinkiety „Torch”. Filiżanka, miska lub szklanka tulipana osadzona na stożkowym trzonie z brązu. Kreacje o czystych kształtach nawiązujących do wspaniałych tradycyjnych świateł zdobiących zabytkowe rezydencje. Dostępne różne wykończenia. Działa z każdym rodzajem żarówki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek