SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Ole! Lighting Manolo Zobacz większe

Lampa ścienna Ole! Lighting Manolo

KOD: 250sd24942/120

ID: 109260

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFernando Martínez
ProducentOle! Lighting
Kraj pochodzeniaHiszpania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Ole! Lighting Manolo

Lampa z wtyczką aluminiową

Projektant: Fernando Martínez
Rodzaj: Lampa ścienna
Kod produktu: 24942/120

Dane techniczne

w.53 x l.3 mm x h.120

Opis

Manolo to prostokątna lampa ścienna Led z oprawką wykonaną z aluminium i dostępna w wykończeniu dębowym, orzechowym, matowym białym lub matowo czarnym.

Źródło światła:
- 30W 350mA LED PCB( ccc333) - Ciepły 3000K 2059lm
- Neutralny 4000K 2154lm
- CRI 80
- IP20

Projekt, który łączy inspirację dekoracyjną i architektoniczną w tym samym urządzeniu. Możesz poczuć ciepło drewna lub nowoczesne matowe wykończenie w kolorze białym lub czarnym. Najcieńszy profil aluminiowy z akrylowym kloszem i technologią LED PCB. Modele z zawieszeniem liniowym mają profil obrotowy 350º gołymi rękami, bez narzędzi. Dostępne również zawieszenia o kształcie kwadratowym lub prostokątnym oraz rozwiązania do powierzchni ścian z 2 podświetlonymi bokami do montażu pionowego lub poziomego.

Filmy

Tagi

Ole! oświetlenie, Manolo, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Pośrednie światło kinkiety, Lampy wtykowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Ole! Lighting Manolo

Lampa ścienna Ole! Lighting Manolo

Manolo to prostokątny kinkiet LED z oprawką wykonaną z aluminium i dostępny w wykończeniu dębowym, orzechowym, matowym białym lub matowo czarnym. Źródło światła: - PCB LED 30W 350mA - Ciepłe 3000K 2059lm - Neutralne 4000K 2154lm - CRI 80 - IP20 Projekt łączący inspirację dekoracyjną i architektoniczną w jednym urządzeniu. Możesz poczuć ciepło drewna lub nowoczesne matowe wykończenie w kolorze białym lub czarnym. Najcieńszy profil aluminiowy z akrylowym kloszem i technologią LED PCB. Modele z zawieszeniem liniowym mają profil obrotowy 350º gołymi rękami, bez narzędzi. Dostępne również zawieszenia o kształcie kwadratowym lub prostokątnym oraz rozwiązania do powierzchni ścian z 2 podświetlanymi bokami do montażu pionowego lub poziomego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek