SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Inda® Raffaella Zobacz większe

Lampa ścienna Inda® Raffaella

KOD: 250sdA32960

ID: 108994

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentInda®
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Inda® Raffaella

Szklana lampa ścienna do łazienki

Rodzaj: Lampa ścienna
Kod produktu: A32960

Dane techniczne

dł. 14 wys. 15 gł. 20 mm

Opis

Lampa ze szklanym lustrem.

Seria Raffaella z elokwencją interpretuje tradycyjne kanony i smaki ponadczasowej przeszłości, która ma swoje korzenie w dawnych formach pamięci. Wykończenie i jakość proponowanych materiałów oparte są na tradycji, podkreślając swoim stylem dbałość o detal.

Filmy

Tagi

INDA®; Raffaella, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, lampa ścienna, Kinkiety w stylu współczesnym, Szklane kinkiety

Napisz opinię

Lampa ścienna Inda® Raffaella

Lampa ścienna Inda® Raffaella

Lampa ze szklanym lustrem. Seria Raffaella z elokwencją interpretuje tradycyjne kanony i smaki ponadczasowej przeszłości, która ma swoje korzenie w dawnych formach pamięci. Wykończenie i jakość proponowanych materiałów oparte są na tradycji, podkreślając swoim stylem dbałość o detal.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek