SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa Brillamenti Turn Zobacz większe

Lampa sufitowa Brillamenti Turn

KOD: 250sdTU.NN.020.OTA.FI

ID: 105737

Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAlessandro Zaffagnini
ProducentBrillamenti
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Brillamenti Turn

Regulowana lampa sufitowa LED

Projektant: Alessandro Zaffagnini
Rodzaj: Lampa sufitowa
Kod produktu: TU.NN.020.OTA.FI

Dane techniczne

500x500x500 mm

Opis

Turn to regulowana lampa ścienna lub sufitowa LED, ale to także o wiele więcej: jak sama nazwa wskazuje, ekran odblaskowy Turna można obracać wokół siebie, aby kierować emisją światła do woli.
Ta unikalna funkcja pozwala osobie korzystającej z lampy na zmienić projekcję światła w pożądany sposób, ale także częściowo zmienić estetykę lampy, z dynamicznymi efektami i ciągłą ewolucją.
Liniowy styl Turn bardzo dobrze sprawdza się w nowoczesnych i minimalistycznych środowiskach i znajduje idealną lokalizację na na ścianach salonów, wejściach lub korytarzach, lub w miejscach pracy, takich jak biura lub gabinety.
Używana obok łóżka może stać się naprawdę oryginalną i funkcjonalną lampą ścienną LED: prostym gestem można zmienić orientację lampy światło, tworzące miękkie i relaksujące światło, które indukuje sen.

Lampa stołowa Led z aluminium i metakrylanu ze światłem pośrednim, kierunkowym dyfuzorem.
Wykończenie: biała ramka RAL 9016, ekran jest biały w odbłysku Część zewnętrzna jest dostępna w sześciu różnych kolorach.
Dostarczana jest z kablem o długości 2m wraz ze ściemniaczem i zasilaczem.
Wewnętrzna lampa ścienna z mocowaniem bagnetowym do mocowania za pomocą zacisku za pomocą dwóch śrub .
Szczególne właściwości produktu podane są w odpowiedniej karcie katalogowej.

Wykończenie: MALOWANE PASTEL TURKUSOWY RAL 6034 - MALOWANE SZARY RAL 7022 - MALOWANE POMARAŃCZOWE RAL 1034 - MALOWANE TYTAN - MALOWANE ZŁOTO - BIAŁY BEZ OBRAZ

Alessandro Zaffagnini

Alessandro Zaffagnini - zdjęcie projektantaAlessandro Zaffagnini, architekt, jest odpowiedzialny za projekt i nadzór nad produkcją, szczególnie w dziedzinie renowacji. Projektuje elementy wystroju wnętrz domów prywatnych, obiektów noclegowych, profesjonalnych pracowni, biur i sklepów.
Współzałożyciel Associazione Giovani Architetti di Padova (Stowarzyszenie Młodych Architektów z Padwy) (1994), sekcji INARCH w Triveneto ( 2003), od 2013 jest dyrektorem kwartalnika Architetti Notizie, dla którego pracuje jako redaktor od 2009; wszystkie działania, które realizuje obok inicjatyw publicznych i nowych projektów.

Tagi

Brillamenti, Alessandro Zaffagnini, Zakręt, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy sufitowe, lampa sufitowa, Aluminiowe lampy sufitowe, Metalowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe z metakrylanu, Lampy sufitowe ze szkła akrylowego, Lampy sufitowe ze światłem pośrednim, Lampy sufitowe LED, Regulowane lampy sufitowe, Lampy sufitowe ze ściemniaczem, Zaprojektuj nowoczesną lampę ledową; pośrednia lampa led, lampa ledowa atmosfera, energooszczędna lampa Led, Lampa ledowa w stylu Celing

Napisz opinię

Lampa sufitowa Brillamenti Turn

Lampa sufitowa Brillamenti Turn

Turn to regulowana lampa ścienna lub sufitowa LED, ale to także o wiele więcej: jak sama nazwa wskazuje, ekran odblaskowy Turna można obracać wokół siebie, aby kierować emisją światła do woli. Ta unikalna funkcja pozwala osobie korzystającej z lampy na zmienić projekcję światła w pożądany sposób, ale także częściowo zmienić estetykę lampy, z dynamicznymi efektami i ciągłą ewolucją. Liniowy styl Turn bardzo dobrze sprawdza się w nowoczesnych i minimalistycznych środowiskach i znajduje idealną lokalizację na na ścianach salonów, wejść lub korytarzy lub w miejscach pracy, takich jak biura lub gabinety. Używany obok łóżka może stać się naprawdę oryginalnym i funkcjonalnym kinkietem Led: prostym gestem możesz zmienić orientację światło, tworzące miękkie i relaksujące światło, które wywołuje sen. Lampa stołowa Led z aluminium i metakrylanu z pośrednim światłem, kierunkowym dyfuzorem. Wykończenie: biała ramka RAL 9016, ekran jest biały w części odbijającej, część zewnętrzna występuje w sześciu różnych kolorach. Jest dostarczany z kablem o długości 2 m wraz ze ściemniaczem i zasilaczem. Kinkiet wewnętrzny z mocowaniem bagnetowym mocowany za pomocą zacisku za pomocą dwóch śrub. Specyficzne właściwości produktu podane są w odpowiedniej karcie katalogowej. Wykończenie: MALOWANE PASTEL TURKUS RAL 6034 - MALOWANE SZARY RAL 7022 - MALOWANE POMARAŃCZOWO RAL 1034 - MALOWANE TYTAN - MALOWANE ZŁOTO - BIAŁY BEZ MALARSTWA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek