SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa Siru Sultano Mb 106 Zobacz większe

Lampa sufitowa Siru Sultano Mb 106

KOD: 250sdsirusultanomb106

ID: 105228

Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentSiru
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 437.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Siru Sultano

Lampa sufitowa ze szkła Murano

Rodzaj: Lampa sufitowa

Dane techniczne

mb 106-035 37 x 38 mm (1e27 x 75 w)
mb 106-050 42 x 48 mm (1e27 x 150 w)

Opis

Lampa wisząca ze szkła Murano.

Szczególna forma i prostota belek tworzą klasyczny kształt charakteryzujący się ponadczasowym stylem, doskonale pasujący do współczesnych wnętrz.

Filmy

Tagi

Siru, sułtan, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy sufitowe, lampa sufitowa, Lampy sufitowe w stylu klasycznym, Szklane lampy sufitowe, Lampy sufitowe z dmuchanego szkła, Lampy sufitowe ze szkła Murano, Lampy sufitowe z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, Ręcznie robione lampy sufitowe

Napisz opinię

Lampa sufitowa Siru Sultano Mb 106

Lampa sufitowa Siru Sultano Mb 106

Lampa wisząca ze szkła Murano. Szczególna forma i prostota belek dają początek klasycznemu kształtowi charakteryzującemu się ponadczasowym stylem, doskonale pasującym do współczesnych wnętrz.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek