SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa Top Light Quadro Box Zobacz większe

Lampa sufitowa Top Light Quadro Box

KOD: 250sdtoplightquadrobox

ID: 104489

Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantRolf Ziel
ProducentTop Light
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Top Light Quadro Box

Lampa sufitowa ze szkła opalowego

Projektant: Rolf Ziel
Rodzaj: Lampa sufitowa

Dane techniczne

quadro box
szerokość: 65 mm
wysokość: 200 mm
quadro box short
szerokość: 65 mm
wysokość: 100 mm

Opis

Quadro Box - Lampy sufitowe, szkło opalowe, podstawa natynkowa w wersji niklowej matowej lub chromowanej alternatywnie, w tym lampa halogenowa.

Filmy

Tagi

Światło górne, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy sufitowe, Lampy sufitowe do łazienki; Oświetlenie łazienkowe, lampa sufitowa, oświetlenie sufitowe w łazience; Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Szklane lampy sufitowe, Lampy sufitowe ze szkła opalowego, Lampy sufitowe Direct Light, Halogenowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe LED, Fluorescencyjne lampy sufitowe, Lampy sufitowe do łazienki; Lampy sufitowe w stylu współczesnym Łazienka, Szklane lampy sufitowe do łazienki; Lampy sufitowe łazienkowe ze szkła opalowego

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa sufitowa Top Light Quadro Box

Lampa sufitowa Top Light Quadro Box

Quadro Box - Lampy sufitowe, szkło opalowe, podstawa do montażu powierzchniowego w wersji niklowej matowej lub chromowanej alternatywnie, w tym lampa halogenowa.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek