SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa sufitowa Valaisin Grönlund Kallary 80 Eye Catcher Zobacz większe

Lampa sufitowa Valaisin Grönlund Kallary 80 Eye Catcher

KOD: 250sd1423-51

ID: 104088

Rok produkcji2020
Rodzaj lampyLampa sufitowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJohanna Oras
ProducentValaisin Grönlund
Kraj pochodzeniaFinlandia
CenaCena od 2275.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Valaisin Grönlund Kallary

Metalowa lampa sufitowa

Projektant: Johanna Oras
Rodzaj: Lampa sufitowa
Rok produkcji: 2020
Kod produktu: 1423-51

Dane techniczne

ø 80 x wys. 80 mm

Opis

Lampa sufitowa KALLARY 80 EYE CTCHER. 1 x E27, maks. 40W

Zaprojektowana przez Johannę Oras, rodzina produktów Kallary składa się z dwóch żyrandoli w złotym kolorze i abażuru z tkaniny wyposażonej w lampy wiszące, podłogowe i stołowe. Klosze z tkaniny mają mosiężną figurę z motywem "Kallankukka", a światło ładnie przez nie prześwituje. Lampy wiszące mają dwie opcje wielkości: 20 i 50 cm średnicy.

Johanna Oras

Johanna Oras - zdjęcie projektantaBez wątpienia Johanna Oras jest najjaśniej świecącą gwiazdą na fińskim niebie sztuki. Dorastając w bardzo skromnych warunkach, nie było oczywiste, że Oras kiedykolwiek spełni swoje marzenie o zostaniu artystką. Jako córka samotnego rodzica, jej koncentracja była potrzebna gdzie indziej. Jej rodzące się marzenia zostały przyćmione przez realia życia, w którym się urodziła. Ale na szczęście dla entuzjastów sztuki na całym świecie nie na długo. Po ukończeniu liceum artystycznego w południowej Finlandii Oras została przyjęta na studia do Akademii Sztuk Pięknych w Petersburgu, gdzie zaczęła kwitnąć i znaleźć się jako artystka. Aby jeszcze bardziej poszerzyć swoją wiedzę i techniki, studiowała jeszcze rok w Akademii Sztuki we Florencji. Po intensywnych czterech latach nauki Oras miała zestaw umiejętności i pewność siebie, aby wyjść i zacząć odkrywać siebie jako jednostkę i artystkę. W 1997 roku w Helsinkach jej debiutancka wystawa odbyła się w najbardziej szanowanej galerii sztuki tamtych czasów.

Tagi

Valaisin Grönlund, Johanna Oras, Kallary, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy sufitowe, lampa sufitowa, Lampy sufitowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy sufitowe, Lampy sufitowe Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa sufitowa Valaisin Grönlund Kallary 80 Eye Catcher

Lampa sufitowa Valaisin Grönlund Kallary 80 Eye Catcher

Lampa sufitowa KALLARY 80 EYE CTCHER . 1 x E27, maks. 40W Zaprojektowana przez Johannę Oras, rodzina produktów Kallary zawiera dwa złote żyrandole i abażur z tkaniny wyposażonej w lampy wiszące, podłogowe i stołowe. Klosze z tkaniny mają mosiężną figurę z motywem "Kallankukka", a światło ładnie przez nie prześwituje. Lampy wiszące mają dwie opcje wielkości: 20 i 50 cm średnicy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek