SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Il Fanale Sombrero S2 Zobacz większe

Lampa wisząca Il Fanale Sombrero S2

KOD: 250sdS2A1 / S2C1 / S2F1

ID: 102351

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantEnzo Berti
ProducentIl Fanale
MateriałDrewno
MateriałJesion
MateriałMetal
MateriałMetal malowany
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Il Fanale Sombrero

Malowana metalowa lampa wisząca

Projektant: Enzo Berti
Rodzaj: Lampa wisząca
Kod produktu: S2A1 / S2C1 / S2F1

Opis

SOMBRERO S2 to malowana metalowa lampa wisząca z detalami w drewnie jesionowym. Dostępne w różnych kolorach.

Charakterystyka elektryczna
1xMAX 77W E27
240V
A++/E
IP20
Klasa I

Kolor
BIAŁY (kod S1A1), ANTYCZNE ŻELIWO (kod S1C1), SZARY (kod S1F1)
Materiał
MALOWANE ALUMINIUM - BIELONE DREWNO JESION

Lampy z kolekcji Sombrero charakteryzują się oprawą wykonaną z bielonego drewna, podtrzymującą metalową lampę, która otwiera się w duży cylindryczny kształt. Użyte materiały idealnie dopasowują się do formy, tworząc silny efekt wizualny i ożywiając wszechstronną kolekcję, która w naturalny i prosty sposób zasymiluje się ze środowiskiem wewnętrznym, tworząc dynamiczną i współczesną przestrzeń życiową.

Enzo Berti

Enzo Berti - zdjęcie projektantaUrodzony w Wenecji w 1950 roku, zawsze wykazywał zainteresowanie rozwojem sztuki w ogóle, z silnym talentem do artystycznych studiów wzrostu. Zamiłowanie do formy i koloru wyraża się i wzmacnia poprzez studia prowadzone pod kierunkiem Alberto Viani prestiżowej Akademii Sztuk Pięknych w Wenecji. W połowie lat siedemdziesiątych powstaje pierwszy Kurs Zaawansowany Wzornictwa Przemysłowego sponsorowany przez Wydział Architektury, który aktywnie uczestniczy. Kontakt i nauczanie z niekwestionowanymi „mistrzami” sztuki zdobniczej pomaga w tamtych latach nakreślić eklektyczną osobowość projektanta, który tworzy ciekawe projekty i eksponaty na wystawach sztuki zdobniczej w różnych krajach Europy. W kolejnych latach ujawnia się jako projektant o sporych umiejętnościach twórczych i wyczuciu estetycznym: projekty nigdy nie są wynikiem zwykłej techniki un'intuzione, ale perfekcyjną syntezą formy, funkcjonalności, inżynierii i egzaltacji zdolności ekspresyjnych materiału, na który składa się ten sam projekt . Dlatego artystyczny proces twórczy nie jest celem samym w sobie, ale jako zakres zasadniczego projektowania i budowy przedmiotów codziennego użytku, czyli zasadniczego projektowania i budowy przedmiotów codziennego użytku. Dążenie do uproszczenia, a jednocześnie dobór i zdefiniowanie szczegółów projektu określa dyktat jego sposobu prowadzenia projektu: przedmioty są wynikiem procesu twórczego-projektowania o czystych liniach, mocnych i zawsze w kontekście aktualnej moment polityczny, nie zapominając o składnikach historycznych i geograficznych. W ten sposób przedmioty są mocne, nieco tradycyjne, a mimo to wywołujące, prawie nieumyślnie, poprawę zdolności widzenia rzeczy.

Filmy

Tagi

Il Fanale, Enzo Berti, Sombrero, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Lampy wiszące z drewna, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące jesionowe, Malowane metalowe lampy wiszące; Lampy wiszące Direct Light

Napisz opinię

Lampa wisząca Il Fanale Sombrero S2

Lampa wisząca Il Fanale Sombrero S2

SOMBRERO S2 to malowana metalowa lampa wisząca z detalami z drewna jesionowego. Dostępne w różnych kolorach. Charakterystyka elektryczna 1xMAX 77W E27 240V A++/E IP20 Klasa I Kolor BIAŁY (kod. S1A1), ANTYCZNE ŻELIWO (kod. S1C1), SZARY (kod. S1F1) Materiał ALUMINIOWE MALOWANE - BIELONE DREWNO JESIONOWE Lampy z kolekcji Sombrero charakteryzują się oprawą, wykonaną z bielonego drewna, podtrzymującą metalową lampę, która otwiera się na duży cylindryczny kształt. Użyte materiały idealnie dopasowują się do formy, tworząc silny efekt wizualny i ożywiając wszechstronną kolekcję, która w naturalny i prosty sposób zasymiluje się ze środowiskiem wewnętrznym, tworząc dynamiczną i współczesną przestrzeń życiową.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek