SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Siru Cascata Ss 366 Zobacz większe

Lampa wisząca Siru Cascata Ss 366

KOD: 250sdSS 366-020

ID: 101885

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentSiru
MateriałSzkło dmuchane
MateriałSzkło
MateriałSzkło Murano
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Siru Cascata

Lampa wisząca ze szkła Murano

Rodzaj: Lampa wisząca
Kod produktu: SS 366-020

Opis

Kolumny z kryształkami są produktami historycznymi: zostały połączone z okularami Siru, które można montować w uporządkowany sposób, w formie liniowej lub losowo, aby nadać odrobinę oryginalności.

Filmy

Tagi

Siru, Cascata, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Lampy wiszące w stylu klasycznym; Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące ze szkła dmuchanego; Lampy wiszące ze szkła Murano; Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego, Ręcznie robione lampy wiszące

Napisz opinię

Lampa wisząca Siru Cascata Ss 366

Lampa wisząca Siru Cascata Ss 366

Kolumny z kryształkami to produkty historyczne: zostały połączone z okularami Siru, które można montować w uporządkowany sposób, w formie liniowej lub losowo, aby nadać odrobinę oryginalności.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek