SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Blackcork Soft Zobacz większe

Lampa wisząca Blackcork Soft

KOD: 250sdblackcorksoft

ID: 101866

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantToni Grilo
ProducentBlackcork
MateriałCork
MateriałDrewno inżynieryjne
MateriałDrewno
Kraj pochodzeniaPortugalia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Blackcork Soft

Korkowa lampa wisząca LED

Projektant: Toni Grilo
Rodzaj: Lampa wisząca

Dane techniczne

dł.50 x szer.50 x wys.10 mm

Opis

Soft to ręcznie robiona lampa wisząca wykonana z czarnego korka na zewnątrz i białego wewnątrz. Lampa Ledtube 600 lub 900 mm. Dostępne w kształcie kwadratu i prostokąta. Kolor korka może ulec zmianie pod wpływem światła słonecznego. Odporny na ogień i wodę.

Toni Grilo

Toni Grilo - zdjęcie projektantaUrodzony w 1979 roku we Francji, Toni Grilo ukończył meblarstwo i projektowanie wnętrz w prestiżowej Ecole Supérieure Boulle w Paryżu.
Od 2001 roku mieszka i pracuje w Lizbonie, kontynuując rozwój projektów w Paryżu.
Po Po spotkaniu z projektantem Marco Sousa Santos, Toni odkrył Portugalię i pracował w agencji Proto Designagency.
W latach 2003 i 2004 zorganizował warsztaty z międzynarodowymi projektantami i szkołami oraz wystawy projektowe na targi designu In'nova w Lizbonie. W tym kontekście Toni nawiązuje współpracę z Radi Designers, zwłaszcza z Robertem Stadlerem, który zabrał go z powrotem do Paryża, aby z nimi współpracować.
Wróciwszy do Portugalii w następnym roku, Toni stworzył agencję Objection z projektantem Elderem Mont-teiro.
Podczas biennale Experimenta Design 2005 zaprezentował kilka prac na indywidualnej wystawie „Dysfunkcja”. Poznał Brigitte Fitoussi, dyrektor artystyczną Christofle, która zaprosiła go do rysowania srebrników. Stworzona kolekcja odnosi międzynarodowy sukces i od tego czasu jest eksponowana w różnych stolicach świata.
W 2008 roku otworzył własne studio, specjalizujące się w projektowaniu produktów i kierowaniu artystycznym.

Filmy

Tagi

Czarnykorek, Toni Grilo, Miękki, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Lampy wiszące z drewna, Korkowe lampy wiszące, Lampy wiszące z drewna konstrukcyjnego; Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Ręcznie robione lampy wiszące

Napisz opinię

Lampa wisząca Blackcork Soft

Lampa wisząca Blackcork Soft

Soft to ręcznie robiona lampa wisząca wykonana z czarnego korka na zewnątrz i białego wewnątrz. Lampa Ledtube 600 lub 900 mm. Dostępne w kształcie kwadratu i prostokąta. Kolor korka może ulec zmianie pod wpływem światła słonecznego. Odporny na ogień i wodę.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek