SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Siru Segni Ms435 Zobacz większe

Lampa wisząca Siru Segni Ms435

KOD: 250sdMS435

ID: 100580

Rok produkcji2017
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantLaura Fiaschi
ProjektantGabriele Pardi
ProducentSiru
MateriałSzkło Murano
MateriałSzkło dmuchane
MateriałSzkło
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 725.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Siru Segni Ms435

Lampa wisząca ze szkła Murano

Projektant: Gabriele Pardi, Laura Fiaschi
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2017
Kod produktu: MS435

Opis

Szkło nie jest zamknięte, wystaje, wysuwa się i odchyla od metalowej klatki; porusza się w przestrzeni i zbliża się do obszarów, w których czuje się chroniony. Materiał bada swój styl, ewolucję i kształt. Kontakt i odległość są prawami fizyki, spontanicznymi prawami tych świetlistych kształtów; metal, który jest zamknięty i szkło, które rozciąga... znaki pamięci i historii.

Lampa wisząca ze szkła Murano.

Gabriele Pardi

Gabriele Pardi - zdjęcie projektantaArchitetto presso GUMDESIGN.

Laura Fiaschi

Laura Fiaschi - zdjęcie projektantaprojektant presso GUMDESIGN.

Filmy

Tagi

Siru, Gabriele Pardi, Laura Fiaschi, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące ze szkła dmuchanego; Lampy wiszące ze szkła Murano; Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego, Ręcznie robione lampy wiszące

Napisz opinię

Lampa wisząca Siru Segni Ms435

Lampa wisząca Siru Segni Ms435

Szkło nie jest zamknięte, wystaje, rozciąga się i odchyla od metalowej klatki: porusza się w przestrzeni i zbliża się do obszarów, w których czuje się chroniony. Materiał bada swój styl, ewolucję i kształt. Kontakt i odległość to prawa fizyki, spontaniczne prawa tych świetlistych kształtów: zamkniętego metalu i szkła, które rozciąga... znaki pamięci i historii. Lampa wisząca ze szkła Murano.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek