SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Siru Nuage Ms 436 Zobacz większe

Lampa wisząca Siru Nuage Ms 436

KOD: 250sdMS436-040

ID: 100375

Rok produkcji2017
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantKanz Architetti
ProducentSiru
MateriałSzkło Murano
MateriałSzkło dmuchane
MateriałSzkło
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 725.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Siru Nuage Ms 436

Lampa wisząca ze szkła Murano

Projektant: Kanz Architetti
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2017
Kod produktu: MS436-040

Dane techniczne

dł.45xwys.40 mm

Opis

Rama chwili, nieruchomy ruch, ślizgają się kręgi metalowej ramy klatki, opadają, a dmuchane szkło trzyma je w powietrzu. Pozornie losowa faktura jest wynikiem precyzyjnej geometrii. Forma, która pozostawia miejsce na wyobraźnię podobną do chmur, które zawsze sugerują zmieniające się obrazy i wizje.

Lampa wisząca ze szkła Murano.

Kanz Architetti

Kanz Architetti - zdjęcie projektantaKanz to biuro projektowe założone przez parę architektów Mauro Cazzaro i Antonella Maione. W Wenecji. W Wenecji najdalej od turystyki matrycy Disneya i bliżej dalekich horyzontów metysów z jego przeszłości. W biurze San Giacomo da l'Orio, jednym z najbardziej fascynujących placów Miasta Wody, śródziemnomorskie wpływy spotykają się z kulturą Wschodu i Europy Północnej. Miejsca wyboru, z których Kanz czerpie inspirację, a następnie przenosi ją na proste materiały, takie jak szkło, drewno, żelazo. Nietypowy również pod względem procesu twórczego, dwóch weneckich architektów eksperymentuje ze złożonym procesem, który już w fazie projektowania silnie angażuje produkcję rzemieślniczą. Kanz wybrał drogę, która jeszcze kilka lat temu wydawała się niemożliwa: samodzielne wejście i pozostanie na rynku, uwalniając się od makroekonomicznych mechanizmów rynku globalnego. Stawanie się samymi przedsiębiorcami to droga, która teraz wydaje się, wręcz przeciwnie, jedyna, która może wspierać i chronić kreatywność projektantów i wiedzę rzemieślników. W ten sposób własna produkcja unikalnych dzieł odwraca się od spektaklu marki, by gonić za cudem detalu.
Kanz to efekt ponad 10 lat pracy w dziedzinie architektury i designu, jest miejscem spotkań doświadczenia zawodowego bardzo różne i uzupełniające się, to przede wszystkim obietnica wolnej pracy, z pasją i zabawą: w praktyce zakład.
Kanz Architetti Associati – Venezia Santa Croce 1592
[email protected]

Filmy

Tagi

Siru, kanz architetti, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące ze szkła dmuchanego; Lampy wiszące ze szkła Murano; Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego, Ręcznie robione lampy wiszące

Napisz opinię

Lampa wisząca Siru Nuage Ms 436

Lampa wisząca Siru Nuage Ms 436

Rama chwili, nieruchomy ruch, ślizgają się kręgi metalowej ramy klatki, opadają, a dmuchane szkło trzyma je w powietrzu. Pozornie losowa faktura jest wynikiem precyzyjnej geometrii. Forma, która pozostawia miejsce na wyobraźnię, podobną do chmur, które zawsze sugerują zmieniające się obrazy i wizje. Lampa wisząca ze szkła Murano.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek