STÓŁ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Niski kwadratowy metalowy stolik kawowy La Manufacture CREEK Zobacz większe

Niski kwadratowy metalowy stolik kawowy La Manufacture CREEK

KOD: 250sdlamanufacturecreek

ID: 206420

Rok produkcji2019
ProjektantNendo
ProducentLa Manufacture

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
La Manufacture CREEK

Niski kwadratowy metalowy stolik kawowy

Dane techniczne

60 x 60 x 31,5 cm

Opis

Creek to niski kwadratowy metalowy stolik kawowy.

Potok to stół, który sugeruje strumień wody swobodnie spływającej po jego powierzchni i wokół wysp, krążąc wokół ustawionych w przeciwległych rogach blatów. Stoły są dostępne w pięciu różnych rozmiarach i kształtach, a po umieszczeniu obok siebie ich wyspy łączą się jak puzzle, a strumień wydaje się płynąć od jednego stołu do drugiego.
W związku z tym stoły zostały zaprojektowane zarówno jako małe pojedyncze stoły, jak i jako samodzielne elementy, które można łączyć w jeden duży stół.

Tagi

La Manufacture, Nendo, Meble ogrodowe, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stoliki ogrodowe, Stoliki wypoczynkowe, Stolik kawowy, Stolik ogrodowy, Stolik wypoczynkowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki metalowe, Stoliki bistro, Stoliki kawowe do salonu, Stoliki kawowe Square, Stoliki kawowe niskie, Stoliki boczne w stylu współczesnym Ogród, Stoliki boczne Metalowe, Stoliki w stylu współczesnym, Stoliki metalowe

Napisz opinię

Niski kwadratowy metalowy stolik kawowy La Manufacture CREEK

Niski kwadratowy metalowy stolik kawowy La Manufacture CREEK

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek