PRZEGRODY, EKRANY I ŚCIANY BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DVO S.R.L. FRONTAL PANELS & SCREENS Zobacz większe

DVO S.R.L. FRONTAL PANELS & SCREENS

KOD: 200sd149118

ID: 398845

ProducentDVO S.R.L.

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Szeroka gama przednich paneli ochronnych, dedykowanych operatorom biurowym, dzieli się na: melaminowe, szklane, dźwiękochłonne oraz pleksi. Serię uzupełniają specjalne Screeny, w skład których wchodzą: panele podłogowe oraz ścianki działowe z melaminy lub laminatu.

Kolekcja akcesoriów cross-range, które można stosować ze wszystkimi dvo_series.
Panele przednie i ekrany przeznaczone do podziału przestrzeni roboczych.
Dostępne w melaminie, szkle, tkaninie akustycznej lub pleksi, proponowane w wykończeniach podanych w cenniku. Zaciski mocujące są dostępne z nylonu lub znalu.
Zobacz powiązany katalog, aby zobaczyć wszystkie elementy z kolekcji „Panele i ekrany przednie”.

Napisz opinię

DVO S.R.L. FRONTAL PANELS & SCREENS

DVO S.R.L. FRONTAL PANELS & SCREENS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek