PANEL ŚCIENNY DO WANNY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Panel ścienny do wanny ze szkła i aluminium Relax Light VP2 Zobacz większe

Panel ścienny do wanny ze szkła i aluminium Relax Light VP2

KOD: 250sdrelaxlightvp2

ID: 228300

ProducentRelax

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Relax Light VP2

Panel ścienny do wanny ze szkła i aluminium

Dane techniczne

90-92 cm

Opis

LIGHT VP2 to dwustronna parawan do wanny wyprodukowany we Włoszech. Jest to wersja z otworem systemowym PIVOT. Wysokość 140cm. Miejsce na wejście 84cm. Rama z polerowanego aluminium i przezroczystego szkła hartowanego o grubości 6 mm. Regulacja 2 cm na nierówne ściany (od 90 do 92 cm). Otwór zewnętrzny i wewnętrzny.

Wiele modeli bada różne możliwości formy i oferuje różnorodne efekty estetyczne wynikające z wyborów między różnymi systemami otwierania: (swing/przesuwny/składany) oraz niezliczoną ilością różnych stylów, od bardziej wyrazistych ram po minimalistyczne linie. Zawsze w 6mm szkle hartowanym. Dostępne w wymiarach od 70 do 170 cm.

Tagi

RELAX, Light, Panele ścienne do wanny, Prysznice i wanny, Panel ścienny do wanny, Panel ścienny do wanny w stylu współczesnym, Panele ścienne do wanny aluminiowej, Panele ścienne do wanny metalowej, Panele ścienne do wanny szklanej i aluminiowej, Panele ścienne do wanny składanej

Napisz opinię

Panel ścienny do wanny ze szkła i aluminium Relax Light VP2

Panel ścienny do wanny ze szkła i aluminium Relax Light VP2

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek