OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana Rich Brilliant Willing Witt Zobacz większe

Tylko online

Inspirowane Rich Brilliant Willing Witt

KOD: BSSsdWitt

ID: 46240

Zainteresowany?
Masz pytania?
Zapytaj o najlepszą cenę!

X


Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

X
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi zapytania/zamówienia. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji obsługi. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Sprzedawcę określone są na stronie Polityki prywatności.

Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

Rich Brilliant Willing Witt

Inspirowane Rich Brilliant Willing Witt

Lampa na indywidualne zamówienie - Produkt ten wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz wybrać dowolny kolor, kształt, czy rozmiar lampy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Prezentowany produkt nie jest oryginałem, a przedstawione zdjęcie (rysunek) jest tylko poglądowe.

Marka Rich Brilliant Willing

Jako wielokrotnie nagradzana, niezależna firma projektowo-produkcyjna z siedzibą w Industry City na Brooklynie, RBW jest marką dla architektów i projektantów poszukujących wyższej jakości światła. Wsłuchując się uważnie w potrzeby ich klientów, myślące przyszłościowo, oparte na technologii podejście RBW tworzy niezwykłe rozwiązania oświetleniowe - produkty, które przybierają niespotykane dotąd kształty lub wprowadzają subtelne ulepszenia w znanych formach. Każda z ich kolekcji uosabia odrębną osobowość, zachowując jednocześnie cechy charakterystyczne rodzinnego DNA RBW: intuicyjną łatwość i prostotę. Integralność rzemiosła i materiału. Wysokiej jakości oświetlenie z zabawnym punktem widzenia. Skrupulatnie zaprojektowane do szerokiego zakresu zastosowań, oświetlenie RBW jest instalowane na całym świecie, od renomowanej restauracji Noma w Kopenhadze po biura firmy z listy Fortune 500 w całych Stanach Zjednoczonych. Dokładnie zainwestowani w sukces ich klientów, jesteśmy również dumni z zapewniania doskonałej obsługi. Dostarczamy szybko i niezawodnie, a nasi specjaliści ds. Produktu są zawsze na wezwanie. Niezależnie od tego, czy chcesz omówić opcje wykończenia, czy też naukę o przyciemnianiu, zawsze chętnie porozmawiamy.

Maximus Design

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku. Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków. Dzięki wiedzy którą zdobyliśmy oraz produktom, które oferujemy staliśmy się wartościowym partnerem dla architektów, dekoratorów wnętrz, projektantów, instalatorów elektrycznych, a także hurtowni elektrycznych. Przekonani jesteśmy, że oferta jaką proponujemy Państwu, a także solidność i terminowość obsługi spotka się z uznaniem Państwa tym bardziej, że coroczne wyjazdy na targi do Frankfurtu i Mediolanu pozwalają nam być na bieżąco z nowymi technologiami i trendami w oświetleniu. Dość powiedzieć, że w chwili obecnej mamy stały kontakt z przeszło 400 firmami z Całej Europy. Głównymi naszymi dostawcami są firmy z Polski, Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Austrii, Czech oraz Słowacji.

Napisz opinię

Inspirowane Rich Brilliant Willing Witt

Inspirowane Rich Brilliant Willing Witt

Lampa inspirowana Rich Brilliant Willing Witt oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek