OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana Manooi Rio Zobacz większe

Tylko online

Inspirowane Manooi Rio

KOD: BSSsdRio

ID: 46069

Zainteresowany?
Masz pytania?
Zapytaj o najlepszą cenę!

X


Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

X
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi zapytania/zamówienia. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji obsługi. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Sprzedawcę określone są na stronie Polityki prywatności.

Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

Manooi Rio

Inspirowane Manooi Rio

Lampa na indywidualne zamówienie - Produkt ten wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz wybrać dowolny kolor, kształt, czy rozmiar lampy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Prezentowany produkt nie jest oryginałem, a przedstawione zdjęcie (rysunek) jest tylko poglądowe.

Marka Manooi

Poprzez ich nową kolekcję staramy się zachować równowagę między nowoczesnością a tradycją, poprzez innowacje i kunszt, prostotę i luksus. Nieustannie pracując nad doskonaleniem ich produktów, ich podstawowe wartości pozostają niezmienne: nieograniczona twórczość artystyczna, ekskluzywność i bezkompromisowa jakość. Do montażu ich produktów dobieramy najlepsze surowce. Dotyczy to wszystkich stosowanych przez ich kryształów, zawieszeń, kabli i materiałów pomocniczych. Kryształ działa jak pryzmat: im wyższa zawartość ołowiu w szkle, tym lepiej rozprasza światło. Dlatego do montażu żyrandoli Manooi używają wyłącznie najwyższej jakości kryształów dostępnych na całym świecie. Każdy element spośród tysięcy w ich kryształowych wisiorkach o pełnym szlifie jest zawieszony na niklowanych pierścieniach, a konstrukcja składa się z polerowanej stali nierdzewnej lub wysokiej jakości miedzi. Jak zawsze, każde dzieło w ich Kolekcjach Manooi jest składane ręcznie w ich własnym warsztacie. Uwielbiamy kryształ za jakość odbijanego światła. Podczas gdy żyrandole kryształowe wykonane na zamówienie pozostają ich uznanym, międzynarodowym produktem flagowym, ich pasja doprowadziła ich do poszukiwania innych wspaniałych materiałów z nadzieją, że wyjdziemy poza kryształ.

Firma to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku. Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków. Dzięki wiedzy którą zdobyliśmy oraz produktom, które oferujemy staliśmy się wartościowym partnerem dla architektów, dekoratorów wnętrz, projektantów, instalatorów elektrycznych, a także hurtowni elektrycznych. Przekonani jesteśmy, że oferta jaką proponujemy Państwu, a także solidność i terminowość obsługi spotka się z uznaniem Państwa tym bardziej, że coroczne wyjazdy na targi do Frankfurtu i Mediolanu pozwalają nam być na bieżąco z nowymi technologiami i trendami w oświetleniu. Dość powiedzieć, że w chwili obecnej mamy stały kontakt z przeszło 400 firmami z Całej Europy. Głównymi naszymi dostawcami są firmy z Polski, Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Austrii, Czech oraz Słowacji.

Napisz opinię

Inspirowane Manooi Rio

Inspirowane Manooi Rio

Lampa inspirowana Manooi Rio oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek