OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana El Torrent Koord Zobacz większe

Tylko online

Inspirowane El Torrent Koord

KOD: BSSsdKD.001.00

ID: 45970

Ten produkt wykonywany jest wyłącznie na zamówienie.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

El Torrent Koord

Inspirowane El Torrent Koord

Lampa na indywidualne zamówienie - Produkt ten wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz wybrać dowolny kolor, kształt, czy rozmiar lampy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Prezentowany produkt nie jest oryginałem, a przedstawione zdjęcie (rysunek) jest tylko poglądowe.

Marka El Torrent

W małym warsztacie wiejskiego domu - Can Torrent - w Mieres, Przedpirenejskie miasto między Barceloną a Francją: to miejsce, w którym w 1997 roku narodził się nasz projekt. Ich oprawy są wykonywane ręcznie z pełnym zaangażowaniem, zgodnie z wymaganiami projektów i wyłączną wyobraźnią ich klientów. Kupując oprawę El Torrent, stajesz się posiadaczem wyjątkowego elementu wyposażonego w najnowszą technologię i subtelny design, który zapewnia ciepło i wygodę w każdym otoczeniu. Wszystkie rodzaje opraw dekoracyjnych, które dostosowują się do każdej przestrzeni dzięki Twoim artystycznym materiałom i wykończeniom. Inspirujące środowisko w sercu natury tworzy najbardziej innowacyjne projekty. Ich lampy są wykonywane ręcznie z całkowitym poświęceniem, zgodnie z najbardziej ekskluzywnymi projektami i kombinacjami.

Napisz opinię

Inspirowane El Torrent Koord

Inspirowane El Torrent Koord

Lampa inspirowana El Torrent Koord oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane

Produkty polecane:


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek