OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa inspirowana BESTLITE BL5 WALL-LAMP producenta Gubi Zobacz większe

Tylko online

Inspirowane Gubi Bestlite BL5 Wall

KOD: BSSsd001-05102

ID: 43081

Średnica16
Rodzaj źródła światłaE14

Zainteresowany?
Masz pytania?
Zapytaj o najlepszą cenę!

X


Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

X
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi zapytania/zamówienia. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji obsługi. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Sprzedawcę określone są na stronie Polityki prywatności.

Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

Gubi Bestlite BL5 Wall

Inspirowane Gubi Bestlite

Lampa na indywidualne zamówienie - Produkt ten wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz wybrać dowolny kolor, kształt, czy rozmiar lampy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Prezentowany produkt nie jest oryginałem, a przedstawione zdjęcie (rysunek) jest tylko poglądowe.

Marka Gubi

GUBI to dom projektowy znany z projektowania, opracowywania i marketingu odważnej i eleganckiej kolekcji mebli, oświetlenia i przedmiotów do wnętrz, która rezonuje na całym świecie. Jej charakterystyczne elementy wywołują emocje i opowiadają znaczące historie, dzięki którym są ponadczasowe i trwałe. GUBI łączy zapomniane ikony przeszłości z jutrzejszymi klasykami. Obie lokalizacje są starannie wyselekcjonowane i zapewniają nietypowe, kolorowe i sugestywne tło dla ostoi Kolekcji GUBI. Inspirowana Bauhausem lampa Bestlite Roberta Dudleya Besta, pierwotnie zaprojektowana w 1930 r., Jest wygodnie umieszczona obok kultowego krzesła Beetle firmy GamFratesi z 2013 roku. Krzesło GUBI - zaprojektowane we współpracy z Komplot Design w 2003 r., Pierwsze tego rodzaju, w którym zastosowano trójwymiarową technologię fornirowania, a teraz jest częścią stałej kolekcji MOMA - uzupełnia przyszłe ikony designu, takie jak GamFratesi's Epic Collection i Space Copenhagen’s Stay Collection.

Firma to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku. Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków. Dzięki wiedzy którą zdobyliśmy oraz produktom, które oferujemy staliśmy się wartościowym partnerem dla architektów, dekoratorów wnętrz, projektantów, instalatorów elektrycznych, a także hurtowni elektrycznych. Przekonani jesteśmy, że oferta jaką proponujemy Państwu, a także solidność i terminowość obsługi spotka się z uznaniem Państwa tym bardziej, że coroczne wyjazdy na targi do Frankfurtu i Mediolanu pozwalają nam być na bieżąco z nowymi technologiami i trendami w oświetleniu. Dość powiedzieć, że w chwili obecnej mamy stały kontakt z przeszło 400 firmami z Całej Europy. Głównymi naszymi dostawcami są firmy z Polski, Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Austrii, Czech oraz Słowacji.

Napisz opinię

Inspirowane Gubi Bestlite BL5 Wall

Inspirowane Gubi Bestlite BL5 Wall

Lampa inspirowana Gubi Bestlite BL5 Wall oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 1,509.67 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek