OŚWIETLENIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bocci 14 lampa inspirowana Zobacz większe

Tylko online

Inspirowane Bocci 14

KOD:

ID: 40251

Zainteresowany?
Masz pytania?
Zapytaj o najlepszą cenę!

X


Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

X
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi zapytania/zamówienia. Podanie danych w formularzu jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji obsługi. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Sprzedawcę określone są na stronie Polityki prywatności.

Wysyłka powiodła się.
Wystąpił błąd w trakcie wysyłki wiadomości.

Bocci 14

Inspirowane Bocci 14

Lampa na indywidualne zamówienie - Produkt ten wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Dzięki temu możesz wybrać dowolny kolor, kształt, czy rozmiar lampy! Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń (77 545 42 50) lub napisz ([email protected]) do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania! Prezentowany produkt nie jest oryginałem, a przedstawione zdjęcie (rysunek) jest tylko poglądowe.

Marka Bocci

Bocci to firma projektowo-produkcyjna z siedzibą w Vancouver i Berlinie. Założona w 2005 roku pod kierownictwem twórczym Omera Arbela, Bocci jest zaangażowana w wspieranie bocznej i otwartej relacji między twórczym kierownictwem a rzemiosłem. Firma wprowadziła na rynek jeden projekt oświetlenia „14”, który natychmiast stał się klasykiem i pozostał podstawowym elementem wzornictwa i bestsellerem. Rosnąca oferta oświetlenia rzeźbiarskiego firmy Bocci jest opracowywana, projektowana i wytwarzana we własnym zakresie za pomocą infrastruktury skalibrowanej w celu zapewnienia pełnej kontroli nad techniką, jakością i skalą. W 2015 roku Bocci przekształcił zabytkowy berliński budynek w showroom i archiwum. „Bocci 79” zamieszkiwał dawny gmach sądu o powierzchni 2200 m² / 23,600 stóp kwadratowych, zbudowany w 1896 r. I prezentowany przez ponad dekadę prac Omera Arbela, od prac w toku, prototypów i pomysłów, po pełną gamę katalogów opracowanych dla Bocci. Bocci 79 zostało zamknięte w czerwcu 2020 roku, a obecnie pracujemy nad ich nowym, stałym salonem w Berlinie, który zostanie otwarty pod koniec 2020 roku.

Firma to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku. Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków. Dzięki wiedzy którą zdobyliśmy oraz produktom, które oferujemy staliśmy się wartościowym partnerem dla architektów, dekoratorów wnętrz, projektantów, instalatorów elektrycznych, a także hurtowni elektrycznych. Przekonani jesteśmy, że oferta jaką proponujemy Państwu, a także solidność i terminowość obsługi spotka się z uznaniem Państwa tym bardziej, że coroczne wyjazdy na targi do Frankfurtu i Mediolanu pozwalają nam być na bieżąco z nowymi technologiami i trendami w oświetleniu. Dość powiedzieć, że w chwili obecnej mamy stały kontakt z przeszło 400 firmami z Całej Europy. Głównymi naszymi dostawcami są firmy z Polski, Włoch, Niemiec, Hiszpanii, Austrii, Czech oraz Słowacji.

Napisz opinię

Inspirowane Bocci 14

Inspirowane Bocci 14

Lampa inspirowana Bocci 14 oświetlenie produkowane na zamówienie Wysoka jakość korzystna cena. Zapytaj również o inne modele lamp.
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek