LUSTRA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMKO PLACE Dew mirror, large Zobacz większe

EMKO PLACE Dew mirror, large

KOD: 200sd140413

ID: 390140

ProducentEMKO PLACE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Jeśli chcemy być zdumieni, nie potrzebujemy rzeczy nadprzyrodzonych – natura jest wystarczająco super taka, jaka jest. Wystarczy spojrzeć na poranną lub wieczorną rosę pięknie kształtującą się na różnych twarzach roślin. Zainspirowana takimi kroplami rosy, projektantka Rasa Balaišė stworzyła lustro o nazwie Dew, które jest eleganckim hołdem dla odblaskowych, ale estetycznych właściwości tego zjawiska.

Dostępna w trzech rozmiarach, Dew może być brązowa, ciemnoszara lub klasyczna, bezbarwna. Posiada również swoje cztery małe „kropelki” pełniące rolę funkcjonalnych detali: te szklane akcesoria w kształcie bąbelków można umieścić na dolnej powierzchni – są w stanie utrzymać jasną biżuterię, jednocześnie pasującą do wybranej kolorystyki. Podobnie jak prawdziwe krople rosy, lustro ma zarówno nieziemski urok, jak i krystalicznie czystą funkcję. I podobnie jak rosa, odświeża i niesie nutę tajemniczości.

Napisz opinię

EMKO PLACE Dew mirror, large

EMKO PLACE Dew mirror, large

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek