LUSTRA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ETTLIN Smart Textiles Ambiloom® Mirror 1700 Zobacz większe

ETTLIN Smart Textiles Ambiloom® Mirror 1700

KOD: 200sd139037

ID: 388764

ProducentETTLIN Smart Textiles

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Produkty Ambiloom® firmy ETTLIN LUX® to nowoczesny element wystroju, obiekt oświetlenia otoczenia i produkt funkcjonalny w jednym. Rodzina oznacza wyjątkowe przedmioty wyposażenia wnętrz ze szczególnym naciskiem na światło.

Ambiloom® Mirror 1700 to nowoczesne, bezramowe lustro na całe ciało ze specjalnym rodzajem oświetlenia. Półprzezroczyste szkło lustrzane jest połączone z opatentowaną tkaniną światłotechniczną i podświetlane przez zintegrowane źródła światła LED. Tworzy to trójwymiarowy efekt świetlny na powierzchni. Klasyczne lustro staje się dekoracyjnym elementem sztuki ściennej z przyjemnym światłem, które może być używane jako lustro na całej długości lub poziome.
- Materiał: ETTLIN LUX® Mirrorglass
- Rozmiar: 550 mm x 1700 mm x 50 mm (szer. x wys. x gł.)
- Materiał ramy: aluminium
- Kolor ramy: czarny mat
- Linie efektów: pionowe
- Technologia LED: 3000 – 3500 K (ciepła biel)
- Dyskretny panel dotykowy do włącznika światła
- Zasilanie: 230 V
- Pobór mocy: 7 W
- Zawieszenie: Płyty montażowe do montażu na ścianie
- Waga: 21 kg (bez opakowania)
Możliwy indywidualny projekt już od 200 sztuk na prośbę.

Napisz opinię

ETTLIN Smart Textiles Ambiloom® Mirror 1700

ETTLIN Smart Textiles Ambiloom® Mirror 1700

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek