LUSTRA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Mondo Marmo Design Vase Zobacz większe

Mondo Marmo Design Vase

KOD: 200sd66954

ID: 316681

ProducentMondo Marmo Design

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Eksploracja lustra jako przedmiotu wielopłaszczyznowego, wprowadzenie elementu wazonu, aby nadać mu podwójną funkcję, zarówno jako okna do patrzenia, jak i naczynia rzeźbiarskiego.

Napisz opinię

Mondo Marmo Design Vase

Mondo Marmo Design Vase

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek