LEŻAKI, LEŻANKI I ŁÓŻKA OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Leżak Batyline® z oparciem Royal Botania Xqi Zobacz większe

Leżak Batyline® z oparciem Royal Botania Xqi

KOD: 250sdXQI195T

ID: 231089

ProjektantKris Van Puyvelde
ProducentRoyal Botania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Royal Botania Xqi

Leżak Batyline® z oparciem

Opis

Co sprawia, że krzesło XQI jest wyjątkowe?
Czy to idealnie wyważony wygląd? Czy to sposób, w jaki rama ze stali nierdzewnej jest ładnie zintegrowana z ciepłym drewnem tekowym? Czy to wspaniały komfort, czy też ładne stoliki, które go uzupełniają? Jeśli nas o to poprosisz, to rzeczywiście wszystko, plus o wiele więcej!

Tagi

Royal Botania, Kris Van Puyvelde, XQI, meble ogrodowe, leżaki, leżaki, leżaki w stylu współczesnym, leżaki tekstylne, leżaki drewniane, leżaki tekowe, leżaki syntetyczne, leżaki Batyline®, leżaki rozkładane

Napisz opinię

Leżak Batyline® z oparciem Royal Botania Xqi

Leżak Batyline® z oparciem Royal Botania Xqi

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek