ŁAWKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ławka z oparciem montowana do ściany Tis Vivaldi Zobacz większe

Ławka z oparciem montowana do ściany Tis Vivaldi

KOD: 250sdtisvivaldi

ID: 240232

ProducentTis

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Tis Vivaldi

Ławka z oparciem montowana do ściany

Opis

Vivaldi dźwiękochłonne systemy siedzeń z jednym lub wieloma elementami oraz wysokiej jakości tekstyliami, tapicerką, aby zaspokoić różne potrzeby, od biur po poczekalnie, poczekalnie, strefy odpoczynku, pomieszczenia ogólnodostępne.

Vivaldi Line to gama mebli wykonanych z elementów dźwiękochłonnych do biur i części wspólnych. Meble te wykonane są z elementów pochłaniających dźwięki o niskiej częstotliwości, co skutkuje ogólną poprawą jakości dźwięku pracy.

Tagi

Tis, Vivaldi, Wyposażenie budynków użyteczności publicznej, Siedziska ławkowe, Siedziska do ławek, Siedziska do ław materiałowych, Siedziska do ław naściennych, Siedziska do ławek z oparciem

Napisz opinię

Ławka z oparciem montowana do ściany Tis Vivaldi

Ławka z oparciem montowana do ściany Tis Vivaldi

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek