LAMPY ŚCIENNE / KINKIETY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Anglepoise Original 1227™ Giant Wall Mounted Lamp Zobacz większe

Anglepoise Original 1227™ Giant Wall Mounted Lamp

KOD: 200sd190210

ID: 439937

ProducentAnglepoise

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Lampa podłogowa Original 1227™ Giant to pięknie wykonana, funkcjonalna lampa i imponująca, oświetlona rzeźba. Trzykrotnie większy od naszego kultowego projektu Original 1227™, jest dostępny w 15 oszałamiających kolorach oraz opcjach niestandardowych i wprowadzi element zabawnego, indywidualnego stylu do każdego wnętrza. Połącz z naszym dopasowanym abażurem wiszącym, aby uzyskać maksymalny efekt.

Kinkiety Anglepoise® słyną z funkcjonalności, stylu i oszczędności miejsca, a nasza oszałamiająca nowa lampa ścienna Original 1227™ Giant nie jest wyjątkiem. Może być trzy razy większa niż lampa ścienna Original 1227™, ale przegubowe ramię zapewnia całkowitą elastyczność, więc nie potrzebujesz ogromnego pomieszczenia, aby ją pomieścić.
Materiały:
- Błyszczące lub satynowe wykończenie lakierem proszkowym
- Aluminiowy klosz, blok widelca, uzda, ramiona, widelec i przekładki
- Chromowane wykończenie klosza i elementy mocujące
- Stalowy wspornik do montażu na ścianie
- Kabel pokryty tkaniną
- Technologia sprężyny stałego napięcia Anglepoise®
Wymiary produktu:
- Średnica klosza: 44cm
- Wysokość klosza: 47cm
- Maksymalny zasięg: 230cm (od ściany do klosza)
​- Długość kabla: 450 cm

Napisz opinię

Anglepoise Original 1227™ Giant Wall Mounted Lamp

Anglepoise Original 1227™ Giant Wall Mounted Lamp

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek