LAMPY ŚCIENNE / KINKIETY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ateljé Lyktan Alba Wall Zobacz większe

ateljé Lyktan Alba Wall

KOD: 200sd182227

ID: 431954

Producentateljé Lyktan

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Alba to wielokrotnie nagradzana lampa ścienna, która zapewnia rozproszone światło, opcjonalnie regulowane przez obracanie dysku, z którego został wymyślony kształt. Lampa, która zaprasza użytkowników do interakcji z nią i odkrywania ukrytej afordancji lub możliwości działania, aby ją obsługiwać. Alba to także katalońskie słowo oznaczające zmierzch o poranku, kiedy słońce nie jest bezpośrednio widoczne, ponieważ znajduje się poniżej horyzontu, a światło słoneczne, rozproszone w górnych warstwach atmosfery, oświetla niebo uroczym, miękkim światłem.

Klosz ze szczotkowanego anodyzowanego aluminium w kolorze złotym
Montaż na ścianie z ukrytym okablowaniem lub natynkowy.
W zestawie. źródło światła, moduł led 13W, temperatura barwowa 2700K.
Zatrzaskowa listwa zaciskowa 3x2,5 mm²
Możliwość ściemniania poprzez obrócenie płyty czołowej zgodnie z ruchem wskazówek zegara.
Dostępne rozmiary: Ř350mm, Ř490mm i Ř600mm

Napisz opinię

ateljé Lyktan Alba Wall

ateljé Lyktan Alba Wall

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek