LAMPY ŚCIENNE / KINKIETY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMKO PLACE Macaron Wall Lamp, white Zobacz większe

EMKO PLACE Macaron Wall Lamp, white

KOD: 200sd140397

ID: 390124

ProducentEMKO PLACE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Silvia Ceñal została zainspirowana słodkimi wyrobami bezowymi, wykonanymi z prostych składników, takich jak jajka, cukier puder, cukier granulowany i proszek migdałowy. Jednak zrobienie idealnej słodyczy nie jest łatwym zadaniem. Lampa Macaron ma ten sam pomysł
łącząc proste materiały z odpowiednimi proporcjami, aby uzyskać lampę z osobowością.

Drewno przekazuje nam ciepło i siłę. Wraz ze sznurkiem, który łączy dwa kawałki drewna, nadając mu odrobinę oryginalności swoją fakturą i kolorem. Po dwóch niewiarygodnie udanych latach na rynku lamp wiszących Silvia i EMKO zgodzili się, że kinkiet z pewnością będzie pasował.

Napisz opinię

EMKO PLACE Macaron Wall Lamp, white

EMKO PLACE Macaron Wall Lamp, white

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek