LAMPY ŚCIENNE / KINKIETY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lichtlauf NewsLicht Zobacz większe

Lichtlauf NewsLicht

KOD: 200sd83933

ID: 333660

ProducentLichtlauf

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Oprawa ścienna z inteligentnym światłem za nią.
W tym przypadku dioda LED ok. 9 W, barwa światła ciepła biała. NewsLicht jest dostępny w dwóch rozmiarach. Gazeta mocowana jest do oprawy za pomocą magnesów i można ją w każdej chwili wymienić. Można go zamontować w dowolnym miejscu za pomocą wtyczki i wyłącznika.
Wymiary ok. 60 x 60 x 18 cm.

Napisz opinię

Lichtlauf NewsLicht

Lichtlauf NewsLicht

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek