LAMPY ŚCIENNE / KINKIETY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Roll & Hill Bell Sconce 02 (Blackened Brass) Zobacz większe

Roll & Hill Bell Sconce 02 (Blackened Brass)

KOD: 200sd40990

ID: 290717

ProducentRoll & Hill

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Kolekcja Bell jest częścią serii elementów zaprojektowanych przez Post Company dla Inness, wiejskiego kurortu w Dolinie Hudson przez twórcę smaku Taavo Somera, który czerpie wszystkie swoje wskazówki z otaczającego krajobrazu. Ta kolekcja jest odą do latarni w kształcie dzwonu, pochodzącej z XVIII-wiecznych francuskich i brytyjskich opraw świecowych. Bell ozdabia przestrzeń ciepłem i intymnością dzięki cichej obecności i delikatnym, drobnym źródłom światła odbijanym przez opływowe geometrie i surowce.

Dł. 10 cali / 25,4 cm x szer. 10 cali / 25,4 cm x gł. 4 cale / 10,16 cm
Materiały: mosiądz, szkło

Napisz opinię

Roll & Hill Bell Sconce 02 (Blackened Brass)

Roll & Hill Bell Sconce 02 (Blackened Brass)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek