LAMPY ŚCIENNE / KINKIETY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Roll & Hill Counterweight Circle Sconce (Ash) Zobacz większe

Roll & Hill Counterweight Circle Sconce (Ash)

KOD: 200sd40976

ID: 290703

ProducentRoll & Hill

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Counterweight to seria opraw LED wykonanych z delikatnie łukowatego, giętego parą drewna, w którym jako balasty zastosowano marmur i mosiądz. Niezależnie od tego, czy chodzi o wspornikowe ramiona mobilnego światła, czy o stałą podstawę lampy podłogowej, masa kamienia i metalu działa jak folia na lekkie ramy.

Wys. 18 cali/46 cm
Szer. 5 cali/12 cm
Gł. 4 cali/10 cm

Napisz opinię

Roll & Hill Counterweight Circle Sconce (Ash)

Roll & Hill Counterweight Circle Sconce (Ash)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek