LAMPY ŚCIENNE / KINKIETY ZEWNĘTRZNE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Anglepoise Original 1227™ Giant Outdoor Wall Mounted Lamp Zobacz większe

Anglepoise Original 1227™ Giant Outdoor Wall Mounted Lamp

KOD: 200sd190212

ID: 439939

ProducentAnglepoise

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Nasza niezwykle udana i bardzo lubiana seria Original 1227™ Giant została przeprojektowana do użytku na zewnątrz. Okucia ze stali nierdzewnej klasy morskiej w połączeniu z uszczelnioną obudową umożliwiają Giants zapuszczanie się na zewnątrz. Wystarczająco duża, aby zrobić wrażenie, ale wystarczająco elastyczna, aby działać również na mniejszych obszarach, zarówno lampa podłogowa, jak i nasz przegubowy kinkiet pomagają wydobyć wnętrze, zmieniając przestrzenie zewnętrzne w imponujące pokoje na świeżym powietrzu.

Nasza lampa ścienna Original 1227™ Outdoor Giant ma wszystkie zalety i niezrównaną funkcjonalność swojego stojącego rodzeństwa, ale jest dodatkowo elastyczna dzięki pomysłowemu przegubowemu ramieniu. Oszczędzająca miejsce i dyskretna po przysunięciu do ściany ta bardzo wytrzymała lampa zajmuje centralne miejsce, gdy jest rozciągnięta, aby oświetlić przestrzeń na zewnątrz.
Materiały:
- Wykończenia z błyszczącego lub satynowego lakierowania proszkowego
- Aluminiowy blok widelca, uzda, ramiona, widelec, przekładki i klosz
- Precyzyjnie obrobione elementy ze stali nierdzewnej i koła regulacyjne z wytrawionym logo
- Stopień ochrony IP65 wodoodporna obudowa źródła światła
- przewód pokryty gumą silikonową
- technologia sprężyn stałego naciągu Anglepoise® Wymiary
Wymiary produktu:
- średnica klosza: 44cm
- wysokość klosza: 47cm
- max zasięg: 230cm (od podstawy do klosza)
- Długość kabla: 1000cm

Napisz opinię

Anglepoise Original 1227™ Giant Outdoor Wall Mounted Lamp

Anglepoise Original 1227™ Giant Outdoor Wall Mounted Lamp

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek