LAMPY ŚCIENNE / KINKIETY ZEWNĘTRZNE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Koncept Ramen Wall Sconce, 9", Chrome Zobacz większe

Koncept Ramen Wall Sconce, 9", Chrome

KOD: 200sd94681

ID: 344408

ProducentKoncept

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ramen to zabawny okrągły kinkiet odpowiedni do użytku wewnątrz lub na zewnątrz. Magnetycznie mocowane płyty czołowe o średnicy 9" lub 12" są wymienne, dzięki czemu można je dostosować do otaczającego wystroju lub po prostu ze względu na zmianę estetyczną! Korpus Ramen w kształcie misy emituje 360° pięknie rozproszonego światła.

Napisz opinię

Koncept Ramen Wall Sconce, 9", Chrome

Koncept Ramen Wall Sconce, 9", Chrome

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek