LAMPY ŚCIENNE / KINKIETY ZEWNĘTRZNE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Milán Iluminación Dau 6818 Zobacz większe

Milán Iluminación Dau 6818

KOD: 200sd70368

ID: 320095

ProducentMilán Iluminación

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Seria Dau to gama wytłaczanych kubatur prezentowanych w różnych kombinacjach. Każdy element jest dostępny w różnych wykończeniach (takich jak szczotkowane aluminium, szczotkowane czarne aluminium i biały lakier), różnych rozmiarach i różnych możliwościach strumienia świetlnego. Charakterystyczną cechą tej serii oświetleniowej jest jej ponadczasowa czystość formalna, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku zarówno w przestrzeni mieszkalnej, jak i użytkowej.

Korpus zewnętrzny z wytłaczanego aluminium. Wykończenia z anodyzowanego szczotkowanego aluminium, białego lakieru (RAL 9016) i satynowego szczotkowanego aluminium w kolorze czarnym. Korpusy wewnętrzne: podstawa z wtryskiwanego aluminium
mocowanie
wspornik LED i radiator z odlewanego aluminium z wykończeniem z białego lakieru (RAL 9016).

Napisz opinię

Milán Iluminación Dau 6818

Milán Iluminación Dau 6818

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek