LAMPY ŚCIENNE / KINKIETY ZEWNĘTRZNE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa ścienna Rossini Illuminazione Klaus Zobacz większe

Lampa ścienna Rossini Illuminazione Klaus

KOD: 250sdrossiniilluminazioneklaus

ID: 110114

Rodzaj lampyLampa ścienna
PrzeznaczenieZewnętrzne
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentRossini Illuminazione
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 262.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Rossini Illuminazione Klaus

Kinkiet zewnętrzny LED

Rodzaj: Lampa ścienna

Opis

Lampy ścienne i stołowe LED wykonane w kolorze białym lub szarym lakierowanym ciśnieniowo - odlew aluminiowy. Zintegrowany podajnik.
Wersja P.6188 z włącznikiem dotykowym. Wersje ścienne mogą być instalowane w środowisku zewnętrznym (IP54).

Filmy

Tagi

Rossini Iluminacja, Klaus, Oświetlenie zewnętrzne, Oświetlenie wewnętrzne, Kinkiety, Kinkiety zewnętrzne, lampa ścienna, kinkiet zewnętrzny, Kinkiety w stylu współczesnym, Kinkiety aluminiowe, Metalowe kinkiety, Lampy ścienne z odlewu aluminiowego, Kinkiety światła bezpośredniego i pośredniego, Kinkiety LED, Kinkiety zewnętrzne w stylu współczesnym, Aluminiowe kinkiety zewnętrzne, Metalowe kinkiety zewnętrzne, Kinkiety zewnętrzne z odlewanego aluminium

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa ścienna Rossini Illuminazione Klaus

Lampa ścienna Rossini Illuminazione Klaus

Lampy ścienne i stołowe LED wykonane w kolorze białym lub szarym lakierowanym ciśnieniowo - odlew aluminiowy. Zintegrowany podajnik. Wersja P.6188 z włącznikiem dotykowym. Wersje ścienne mogą być instalowane w środowisku zewnętrznym (IP54).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek