KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Tapicerowane krzesło biurowe z podłokietnikami Tremolada PARIOLI Zobacz większe

Tapicerowane krzesło biurowe z podłokietnikami Tremolada PARIOLI

KOD: 250sdtremoladaparioli

ID: 240940

ProducentTremolada

Wyślij wiadomość




sztuk


dni




Tremolada PARIOLI

Tapicerowane krzesło biurowe z podłokietnikami

Dane techniczne

60x62xH85 cm

Opis

Fotele biurowe o ogromnym komforcie, elegancji i wytrzymałości estetycznej. Zwycięża elegancja: niektóre produkty są tuftowane, inne są prostsze, ale zawsze dopracowane. Oferowane są ze skóry lub tkaniny z nieusuwalnymi pokrowcami. Nadaje się do wszystkich biur, biurek i blatów roboczych.

Tagi

Tremolada, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Krzesła biurowe w stylu klasycznym, Krzesła biurowe skórzane, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Krzesła biurowe tapicerowane

Napisz opinię

Tapicerowane krzesło biurowe z podłokietnikami Tremolada PARIOLI

Tapicerowane krzesło biurowe z podłokietnikami Tremolada PARIOLI

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek