KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Obrotowe krzesło biurowe z podstawą 5-Spoke na kółkach Tremolada MS 111 Zobacz większe

Obrotowe krzesło biurowe z podstawą 5-Spoke na kółkach Tremolada MS 111

KOD: 250sdtremoladams111

ID: 240936

ProducentTremolada

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Tremolada MS 111

Obrotowe krzesło biurowe z podstawą 5-Spoke na kółkach

Dane techniczne

74x74xH97/109 cm

Opis

Fotele biurowe o ogromnym komforcie, elegancji i wytrzymałości estetycznej. Zwycięża elegancja: niektóre produkty są tuftowane, inne są prostsze, ale zawsze dopracowane. Oferowane są ze skóry lub tkaniny z nieusuwalnymi pokrowcami. Nadaje się do wszystkich biur, biurek i blatów roboczych.

Fotel o konstrukcji z polerowanego aluminium, gumowane koła samohamowne, tłok gazowy.
Mechanizm Synchron plus z 5 blokami pozycyjnymi, siedzisko z zimnej pianki ognioodpornej i wyściółka oparcia.
Opcja: pikowana tapicerka oparcia, wykończenie krawędzi krzesła z pasującym lub kontrastowym łańcuszkiem, na życzenie tapicerka dwukolorowa.

Tagi

Tremolada, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Krzesła biurowe w stylu współczesnym, Krzesła biurowe z tkaniny, Krzesła biurowe na kółkach, Krzesła biurowe obrotowe, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Krzesła biurowe z podstawą 5-ramienną, Krzesła biurowe z regulacją wysokości, Biuro tapicerowane krzesła

Napisz opinię

Obrotowe krzesło biurowe z podstawą 5-Spoke na kółkach Tremolada MS 111

Obrotowe krzesło biurowe z podstawą 5-Spoke na kółkach Tremolada MS 111

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek