KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło biurowe z siatki o średnim oparciu z podstawą 5-Spoke Tremolada MANILA HIGH Zobacz większe

Krzesło biurowe z siatki o średnim oparciu z podstawą 5-Spoke Tremolada MANILA HIGH

KOD: 250sdtremoladamanilahigh

ID: 240932

ProducentTremolada

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Tremolada MANILA HIGH

Krzesło biurowe z siatki o średnim oparciu z podstawą 5-Spoke

Dane techniczne

57x65xH113/120 cm
H Ramiona 69 cm

Opis

Fotel z wysokim oparciem z innowacyjną czarną nylonową strukturą i wygodną elastycznością, która podąża za bocznymi ruchami skrętnymi podczas użytkowania w fazie wymachu. Zaawansowany mechanizm podparcia z 4 pozycjami blokowania + regulator intensywności, siedzisko z czarnej siatki, miękka poduszka pu w przedniej części siedziska, stałe podłokietniki zamknięte lub otwarte.

Tagi

Tremolada, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Krzesła biurowe w stylu współczesnym, Krzesła biurowe z tkaniny, tkanina siateczkowa Krzesła biurowe, Krzesła biurowe na kółkach, Krzesła biurowe obrotowe, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Krzesła biurowe z podstawą 5-ramienną, Biuro średnie krzesła

Napisz opinię

Krzesło biurowe z siatki o średnim oparciu z podstawą 5-Spoke Tremolada MANILA HIGH

Krzesło biurowe z siatki o średnim oparciu z podstawą 5-Spoke Tremolada MANILA HIGH

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek