KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło biurowe z siatki na kozłach Tremolada MANILA FIXED Zobacz większe

Krzesło biurowe z siatki na kozłach Tremolada MANILA FIXED

KOD: 250sdtremoladamanilafixed

ID: 240930

ProducentTremolada

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Tremolada MANILA FIXED

Krzesło biurowe z siatki na kozłach

Dane techniczne

58x62xH96 cm

Opis

Niski fotel o konstrukcji z czarnego nylonu i podstawie z 4 nogami piramidalnymi, z innowacyjną i wygodną elastycznością fotela, podążającą za bocznymi ruchami skrętnymi podczas użytkowania w fazie wymachu. Wersja stała lub z mechanizmem oscylacyjnym, siedzisko z czarnej siatki, miękka poduszka pu w przedniej części siedziska.

Tagi

Tremolada, Meble biurowe, Krzesła biurowe, Krzesła biurowe, Krzesła biurowe w stylu współczesnym, Krzesła biurowe z tkaniny, Tkaniny siatkowe Krzesła biurowe, Krzesła biurowe na kozłach, Krzesła biurowe z niskim oparciem

Napisz opinię

Krzesło biurowe z siatki na kozłach Tremolada MANILA FIXED

Krzesło biurowe z siatki na kozłach Tremolada MANILA FIXED

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek