KRZESŁO BIUROWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Obrotowy skórzany fotel biurowy z regulacją wysokości i podłokietnikami Quinti Sedute Season SLIM Zobacz większe

Obrotowy skórzany fotel biurowy z regulacją wysokości i podłokietnikami Quinti Sedute Season SLIM

KOD: 250sdquintiseduteseasonslim

ID: 227150

ProducentQuinti Sedute

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Quinti Sedute Season SLIM

Obrotowy skórzany fotel biurowy z regulacją wysokości i podłokietnikami

Opis

Season Slim to odpowiedni projekt dla tych, którzy szukają fotelika o prostym designie i wysokim poziomie technicznym. Season Slim można wyposażyć zgodnie z własnymi upodobaniami i potrzebami środowiska pracy z możliwością wyboru między wysokim lub niskim oparciem, siedziskiem standardowym i „Extralarge”, różnymi mechanizmami i rodzajem konstrukcji. Wysoka wszechstronność bez utraty badań nad materiałami i dbałością o rzemiosło. Season Slim charakteryzuje się miękką i smukłą tapicerką z poziomymi i równoległymi przeszyciami. Wygodna, przyjemna w dotyku i przyjemna dla oka nadaje każdemu fotelowi wyszukaną i elegancję.
Dostępna przy wyborze pomiędzy normalnym lub „bardzo dużym” siedziskiem, z różnymi mechanizmami pochylania i konstrukcjami, wersja z niskim oparciem stanowi idealne rozwiązanie dla środowiska wykonawczego, jako krzesła dla gości, sala konferencyjna i konferencyjna.

Tagi

Quinti Sedute, Season, Meble biurowe, Krzesła biurowe, krzesło biurowe, Skórzane krzesła biurowe, Obrotowe krzesła biurowe, Krzesła biurowe z podłokietnikami, Krzesła biurowe z podstawą 4-ramienną, Krzesła biurowe z regulacją wysokości

Napisz opinię

Obrotowy skórzany fotel biurowy z regulacją wysokości i podłokietnikami Quinti Sedute Season SLIM

Obrotowy skórzany fotel biurowy z regulacją wysokości i podłokietnikami Quinti Sedute Season SLIM

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek