KABINA PRYSZNICOWA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Kryształowa kabina prysznicowa z brodzikiem Duka VELA 2000 Zobacz większe

Kryształowa kabina prysznicowa z brodzikiem Duka VELA 2000

KOD: 250sdV6RP

ID: 177672

ProducentDuka

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Duka VELA 2000

Kryształowa kabina prysznicowa z brodzikiem

Opis

Rozwiązanie półokrągłe z drzwiami obrotowymi z elementami stałymi. Grubość szkła: szkło bezpieczne 6 mm. Wysokość standardowa: 1950 mm. Rozmiary specjalne dostępne na zamówienie.

Perfekcja …... od instalacji do przyjemności codziennego prysznica. Dzięki spójnemu, ponadczasowemu i funkcjonalnemu wzornictwu oraz prostemu i czasochłonnemu montażowi, kabina prysznicowa Vela 2000 staje się produktem wysokiej jakości z 6 mm szkłem bezpiecznym, gwarantującym długą i doskonałą funkcjonalność.

Tagi

Duka, Vertica, Kabiny prysznicowe, Prysznice i wanny, Kabina prysznicowa, Kabiny prysznicowe przeszklone, Kabiny prysznicowe kryształowe, Kabiny prysznicowe z brodzikiem, Kabiny prysznicowe narożne

Napisz opinię

Kryształowa kabina prysznicowa z brodzikiem Duka VELA 2000

Kryształowa kabina prysznicowa z brodzikiem Duka VELA 2000

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek