GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Nordholm Neckar Zobacz większe

Nordholm Neckar

KOD: 200sd62623

ID: 312350

ProducentNordholm

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Neckar spełnia najwyższe wymagania. Obszerny format tego nowego designerskiego grzejnika kosmicznego nie pozostawi żadnych życzeń niespełnionych. Wymiary grzejnika Neckar zapewniają komfort ogrzewania na najwyższym poziomie - nie tylko w łazience, ale także w kuchni, biurze, przedpokoju czy strefie wejściowej.
• Podłączenie centralne
• Grzejnik z rurami po prawej lub lewy
• Mocowanie 4-punktowe
• Malowane proszkowo
• 5 lat gwarancji

Napisz opinię

Nordholm Neckar

Nordholm Neckar

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek