FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Atmosphera Soft Modular Sofa Central Module Zobacz większe

Atmosphera Soft Modular Sofa Central Module

KOD: 200sd181034

ID: 430761

ProducentAtmosphera

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kolekcja SOFT wykonana jest z poliuretanowych mikrosfer zamkniętych w wodoodpornej tkaninie technicznej, która umożliwia szybkie wysychanie i nadaje produktom miękkość w dotyku. Miękka konstrukcja.

Miękkość jest synonimem koloru, beztroski i wygody.
Sofa modułowa złożona z mikrokulek w polistyrenie zamkniętych w wyściółce z odprowadzającej tkaniny, aby zagwarantować szybkie schnięcie i nadać produktowi miękkość i doskonałą ergonomię.
Rozmiar: 95 x 95 x 65 cm Waga: 10 Kg Pojemność: 0,85 m3
Wysokość siedziska: 45 cm Wysokość podłokietników: 65 cm

Napisz opinię

Atmosphera Soft Modular Sofa Central Module

Atmosphera Soft Modular Sofa Central Module

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek