FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bensen Circa Highback Lounge Chair - Metal base Zobacz większe

Bensen Circa Highback Lounge Chair - Metal base

KOD: 200sd175867

ID: 425594

ProducentBensen

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Charakterystyczna sylwetka w kształcie łuku definiuje wystawną tapicerkę salonu Circa. Opływowy, organiczny kształt otula ciało i zapewnia wygodę przy niewielkiej powierzchni. Reagujące siedzisko z taśmy jest ukryte w uformowanej piance i kołysze użytkownika. Dostępna w wielu opcjach ram i oparć, wersja z wysokim oparciem ma geometryczny zagłówek i zwiększone podparcie górnej części pleców.

Napisz opinię

Bensen Circa Highback Lounge Chair - Metal base

Bensen Circa Highback Lounge Chair - Metal base

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek