FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DEDON BRIXX Sofa Module Corner Right Zobacz większe

DEDON BRIXX Sofa Module Corner Right

KOD: 200sd155782

ID: 405509

ProducentDEDON

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Pierwsza w pełni tapicerowana kolekcja DEDON, BRIXX by Lorenza Bozzoli, pozwala konstruować wyspy luksusowego komfortu na zewnątrz lub wewnątrz. Prosty, ale wyrafinowany, naturalny, ale wyrafinowany, ten zabawny system prostokątnych modułów jest dostępny ze stałymi oparciami lub bez, lub w kombinacji obu . BRIXX oferuje funkcjonalność 360° i maksymalną wszechstronność: Nie ma ograniczeń co do konfiguracji, które możesz stworzyć. Lorenza Bozzoli, uznana projektantka mody, zanim zajęła się meblami, czerpała inspirację ze swojego doświadczenia w tekstyliach, ściśle współpracując z mistrzami włoskich tapicerów, aby stworzyć moduły o wyjątkowym komforcie i jakości. „Wiedza tych mistrzów rzemiosła w połączeniu z moim własnym doświadczeniem w dziedzinie mody zaowocowała nowym standardem tapicerowanych mebli ogrodowych”. ona mówi. Jedną z charakterystycznych cech BRIXX jest ukośny rowek, który biegnie w poprzek tkaniny każdego modułu, wprowadzając trójkąty do prostoliniowego projektu. Rowek jest tworzony przez zszycie dwóch kawałków materiału z trzecim pod spodem, pozostawiając między nimi niewielką szczelinę. Gdy użytkownicy łączą moduły, oparcia i poduszki, samodzielnie konstruują abstrakcyjne geometryczne krajobrazy. Moduły ze stałymi oparciami i bez nich doskonale ze sobą współpracują.

98 x 98 x 72 cm

Napisz opinię

DEDON BRIXX Sofa Module Corner Right

DEDON BRIXX Sofa Module Corner Right

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek