FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


De Machinekamer Galvanitas DF28 Armchair Zobacz większe

De Machinekamer Galvanitas DF28 Armchair

KOD: 200sd154036

ID: 403763

ProducentDe Machinekamer Galvanitas

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Fotel DF28 to industrialny fotel pochodzący z Holandii. Fotel z efektowną nogą. Czworonożna gwiaździsta stopa zapewnia dużą stabilność i solidność.
DF28 to kompaktowy fotel z widoczną ramą
Cechą szczególną fotela DF28 jest jego otwarty charakter. Ramy pozostawiono w pełni widoczne. Uwagę zwraca czteronożna gwiaździsta noga, dzięki której DF28 stabilnie stoi na ziemi. Rama wykonana jest z giętej blachy stalowej. Całkowicie wyprodukowany z niestandardowych części. Siedzisko i oparcie tapicerowane wysokiej jakości tkaniną lub wełną. Rama została pomalowana proszkowo dmv na kolor brązowy. Podłokietniki wykonano z litego drewna i wykończono olejem.
DF28 był pierwotnie fotelem do pokoju nauczycielskiego. Obecnie fotel można znaleźć również w salonach, biurach i restauracjach.
Fotel DF28 można łatwo podnieść i odłożyć. Solidny ze swoją gwiezdną stopą na podłodze, szybko miesza się z innymi meblami. Dzięki swojemu specjalnemu wyglądowi przyciąga wzrok. Fotel o niewielkich rozmiarach, ale duży w wyglądzie.
Fotel DF28 występuje w standardzie w sześciu wersjach.
- Rama ochry brązowa pokryta naturalną tkaniną (RAL8001 / calvados 99960)
- Rama ochry brązu z tapicerką z naturalnej wełny (RAL8001 / hallingdal 65 kolor 110)
- rama cementowo-szara z pokryciem z zielonej tkaniny (RAL7033 / calvados 55)
- rama cementowo-szara z pokryciem z zielonej wełny (RAL7033 / wełna pługowa 56)
- ramka czarna z pokryciem z tkaniny w kolorze ochry (RAL9005 / szyna 23)
- Czarna rama z pokryciem z wełny w kolorze starego różu (RAL9005 / steelcut 605)

Napisz opinię

De Machinekamer Galvanitas DF28 Armchair

De Machinekamer Galvanitas DF28 Armchair

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek